П'ятниця, 30 квітня 2021 17:51 Новини

У громаді на Тернопільщині шукають директорів для двох шкіл

У громаді на Тернопільщині шукають директорів для двох шкіл

Відділ освіти Байковецької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти.

Про це повідомляють на сайті Байковецької громади.

Найменування і місце знаходження закладів:

Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Лозівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів– дошкільний навчальний заклад» Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

47710 Тернопільська область, Тернопільський район, с. Лозова вул. Грушевського, буд.61

Соборненська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів імені Володимира Гарматія Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

47713 Тернопільська область, Тернопільський район, с. Соборне вул. Зарічна, буд. 20

Найменування посад та умови оплати праці: директор, оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Детальніше: ТУТ.

Back to Top