На Гаївському шляхопроводі у Тернополі триває будівництво сучасної дворівневої дорожньої розв’язки

Опубліковано в Новини Автор  12.04.2021

На об’їзній дорозі Тернополя - Гаївському шляхопроводі продовжуються роботи з будівництва нової сучасної дворівневої дорожньої розв’язки. Роботи на такому масштабному об’єкті тривають безперервно, адже зведення розв’язки заплановано закінчити до Дня міста.

- На даному об’єкті зараз проводяться роботи з монтажу балок ще одного рівня шляхопроводу, який буде служити для пропуску транспорту через об’їзну дорогу. Водночас, нижня дорога дворівневої розв’язки з’єднуватиме вул. Гайову і с. Великі Гаї. Днями планується завершити монтажні роботи балок, далі буде проводитися бетонування підпірних стінок, - розповідає  керівник підрядної організації «Тернопіль Мостобуд» Юрій Левкович. - Вже найближчого тижня робітники приступлять до підготовчих робіт з розкопування та початку бетонування підпірних стінок дороги зі сторони с. Великі Гаї.

Нагадаємо, у 2020 році за кошти Тернопільської громади було зведено та відкрито новий Гаївський міст, через який проходять два магістральні шляхи державного значення.

 

Фото: ТМР

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

06.05.2021 soroka
Фермерське господарство «ГАДЗ» цього року висадить 250 тисяч дерев нового саду (відео)
У господарстві «ГАДЗ» на Бучаччині розпочали висадку нового саду. Заплановано висадити 250 тисяч саджанців яблунь.…

Подорож вихідного дня

23.06.2020 Ольга Бажан
Золотопотіцький замок: бюджетна подорож на вихідних
Карантинні обмеження внесли свої корективи у плани туристів, однак жителі Тернопільщини мають чимало цікавих місць…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.