Вівторок, 09 березня 2021 12:46 Новини

Сподіваючись отримати швидкий кредит, мешканець Тернопільщини потрапив у шахрайську пастку

Сподіваючись отримати швидкий кредит, мешканець Тернопільщини потрапив у шахрайську пастку
Повідомлення про шахрайство надійшло до співробітників Лановецького відділення поліції від 39-річного жителя одного із сіл Борсуківської громади. У нього з банківської картки невідомі зняли 4600 гривень.
 
Як встановили поліцейські, чоловік хотів оформити швидкий кредит. На одному із сайтів знайшов відповідне оголошення. Через чатбот зв’язався з представником вказаної компанії. Потерпілого запевнили, що нададуть йому онлайн кредит готівкою у розмірі понад 50 тисяч гривень. Для цього попросили скинути копії паспорта, ідентифікаційного коду та поповнити на 4600 гривень банківську картку, куди б мала надійти позика. Мотивуючи тим, що «переказ не може бути зарахований на порожній рахунок».
 
Чоловік повірив та скинув копії документів, реквізити банківської картки представнику кредитної компанії. Після цього з його картки зникли 4600 гривень, а обіцяні 58 тисяч гривень так і не надійшли.
 
 
 
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

 

Back to Top