Версія для друку

Тернополяни скаржаться на величезну яму, яку змушені об’їжджати газонами (фотофакт)

Опубліковано в Новини Автор  26.03.2019

Яму діаметром приблизно у 2 метри працівники однієї із тернопільських служб вирили ще більш ніж пів року тому, однак, досі її ніхто не ліквідував.

На Дружбі між 3 і 4 будинками, які розташовані на вулиці Миру, водії змушені об’їжджати, а пішоходи обережно обходити утворену заглибину. Про це на платформі «Відкрите місто» повідомляє тернополянин Руслан.

- Вкотре звертаюсь щодо розбитої дороги між 3 і 4 будинками по вулиці Миру. Із липня минулого року дорогу розрили. І знову через безгосподарність. Вже півроку так нічого і не зробили. на даний момент яма діаметром біля двох метрів, глибиною 20 см. авто змушені їхати вже по газону. Після дощу болото. Вкотре просимо забезпечити якісне відновлення асфальтного покриття на всій ділянці до дитячого садочка №13.

Скаргу тернополянина вже надіслали у Відділ технічного нагляду Тернопільської міськради та в Управління ЖКГ Тернополя. На разі її розглядають комунальники.

Нагадаємо, ще на початку лютого неподалік вказаних будинків на мікрорайоні Дружба поблизу перехрестя вулиць Дружби і Миру на площі, у народі відомій як "П'ятачок", обвалилась бруківка.

Фото: Ruslan Zharovskiy, «Відкрите місто».