У Тернополі знову провалилась бруківка (фотофакт)

Опубліковано в Новини 04.02.2019

На мікрорайоні Дружба у Тернополі утворилося невелике провалля, яке може становити загрозу як для тернополян, так і для їхнього транспорту.

Інцидент трапився у неділю поблизу перехрестя вулиць Дружби і Миру на місці невеликої площі, де кожних вихідних проводиться вуличний продуктовий ярмарок. У народі цю ділянку вулиці називають «П’ятачком».

Швидше всього обвалилась стара бруківка, під якою проходить водовідведення.

Нагадаємо, у центрі Тернополя в попередні роки інциденти із проваллями виникали доволі часто. Так, останні випадки з обвалами частини доріг трапились у 2017 році поблизу ЦУМ-у та Кооперативного технікуму.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.