У Тернополі вже зацвіла легендарна липа (фотофакт)

Опубліковано в Місто у кадрі Автор  soroka 30.06.2022

В останні спекотні дні червня у Тернополі зацвіли липи.

Найстаріше дерево на вулиці Листопадовій також вкрилося пишним жовтим цвітом, пахощі якого ширяться центральними вулицями міста. Липі-довгожительці вже понад 200 років. Вона входить до об’єктів природно-заповідного фонду.

Липи зацвіли й в інших куточках Тернополя – у парках та дворах міста.

Липовий цвіт широко застосовують у лікарських цілях. Він здатний вбирати в себе токсичні речовини, тому збір рослинної сировини проводять далеко від доріг чи промислових підприємств. Липовий цвіт використовують як у вигляді настоїв і відварів, так і у вигляді чаю, зовні застосовують його в якості основи для вмивання, примочок, компресів і ванночок.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.08.2022 soroka
«Дасть можливість показати справжнє лице росії»: народний депутат з Тернополя закликає підтримати важливий кінопроект (відео)
Народний депутат з Тернополя Андрій Богданець на своїй сторінці у Facebook закликає підтримати проект, який…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.