Квіткова симфонія Тернополя

Опубліковано в Місто у кадрі Автор  Мар'яна Креховець 22.07.2020

Спекотними літніми днями тернопільські вулиці рясніють яскравими барвами квітів. Яскраво-жовті, червоні, помаранчеві та білі вони виділяються на зелено-сірому фоні вулиць, привертаючи до себе увагу та милуючи око.

Здається, що місто потонуло у цвітінні квітів, що радо зустрічають містян повсюди: на людних галасливих вулицях, в тихих будинкових двориках та навіть на несамовито-зелених паркових стежках. Ця яскрава квітуча симфонія заворожує увагу та змушує мимоволі спинитися на мить, забуваючи про справи.

Сонячної днини вони тягнуть свої ніжні, барвисті пелюстки до сонця, насолоджуючись теплом його променів та слухняно кивають в такт подиху теплого літнього вітру. Переплетінням кольорів та ароматів вони створюють для містян сонячну літню казку. Змушують забути, що зовсім скоро ці сонячні пелюстки стануть лишень яскравим літнім спогадом.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.12.2023 soroka
Андрій Богданець готує законодавчі ініціативи, спрямовані на стимулювання розвитку молочного скотарства
Молочна галузь потребує державної підтримки! На цьому наголосив народний депутат з Тернополя Андрій Богданець у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.