У чому щастя: інтерв'ю з гаманцем

Автор  Юліана Діткун П'ятниця, 08 квітня 2016 12:26

Для чого потрібні гроші? Відповідь на це питання буде неоднозначною, адже всі люди ставляться до них по-різному. Для одних гроші – це сенс життя, для інших – звичайні папірці. Збагнути наскільки важливий матеріальний світ для людства нам допоможе гаманець. Я наважилася відверто із ним поговорити про наболіле.

—   Отож, хочу запитати те, що дійсно хвилює багатьох: чому Ви постійно стрункі? Іноді це мені навіть нагадує анорексію.

—   Колись мої розміри залежали від того, де і ким працюють люди. Але зараз це не основна ознака.

—   Тобто, Ви хочете сказати, що зараз створена нова дієта для гаманців?

—   Це важко назвати дієтою. Це, скоріш за все, таблетки, які віднімають зайві сантиметри.

—   А детальніше можна?

—   Все дуже просто – це кредитні картки. Саме завдяки кредиткам я залишаюся у формі, але при цьому можу містити просто величезну кількість грошей.

—   Але ж говорять, що найкращі речі в житті – безкоштовні: обійми, усмішки, друзі, поцілунки, сім’я, сон, кохання, сміх і гарний настрій. Що Ви про це скажете?

—   Безкоштовні? Красунечко, за все потрібно платити. Тільки гроші приносять справжнє щастя.

—   Я не зовсім з Вами згідна. Процитую Карлсона: «Для того, щоб зробити людей щасливішими, треба дати їм радість, любов і трішки варення». Але не гроші. Мені вони не приносять щастя… Так,  задовольняють деякі потреби…

—   Тобто не в грошах щастя? Ну звичайно, саме тому перше питання, яке ти мені поставила, було про мій розмір. Ти не запитувала, як у мене життя, як справи на особистому, тобі було важливо, чому я постійно стрункий. Кажеш, не в грошах щастя? А в чому ж тоді? Чому всі так хочуть вступити до вузу на державну форму і отримувати стипендію? Чому, коли влаштовуються на роботу, то першочергово дивляться на розмір заробітної плати? Це ж твоє покликання! Ти вчилася у ВНЗ, на омріяному факультеті, здобула гарну освіту, навіщо тобі звертати увагу на зарплату. Ну ж не в грошах щастя!? Трохи більше, трохи менше. Ну не тут те щастя!

   Ви сплутуєте поняття «щастя» і «потреба». Звичайно, людині потрібні гроші для того, щоб забезпечити себе їжею, одягом, житлом. Але не більше…

—   Ага, звичайно ж. Саме тому заради грошей ризикують здоров’ям, зраджують, грабують банки, вбивають. Що не кажи, але бути багатим ­­­­– це щастя.

—   Ні, люди це роблять, тому що не можуть дочекатися свого справжнього щастя. Але воно прийде до кожного. І не обов’язково в понеділок чи п’ятницю. І не обов’язково влітку чи восени. Але обов’язково прийде… Що ж, дякую Вам за інтерв’ю. І нагадаю, що в гостях у мене був неймовірно скандальний гаманець ­­ – гаманець з моєї сумки.

 

 

 Юліана Діткун

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2022 soroka
Масажист Ігор Цап приїхав з Канади на Тернопільщину, щоб допомагати військовим проходити реабілітацію
Масажист, українець за походженням, Ігор Цап приїхав з Канади, де працював 32 роки, 22 з…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.