Тернопільський оглядач: Тривалість шлюбу обернено пропорційна витратам на весілля

Автор  Вівторок, 01 березня 2016 11:07

Скільки витрачають на проведення весілля на Тернопільщині і чи вартує воно свого.
Образ нареченої потягне з собою десь 20 000 гривень, оскільки сюди входять  : сукня, зачіска, манікюр, візажист, аксесуари. Костюм нареченого – ваш вибір, тут можна обійтись недорогим за 2000-3000 тисячі, а можна і подвоїти цю суму. Обручки потягнуть з молодої пари 2000 -3000 тисячі гривень,  можна робити їх під замовлення, за написами до прикладу, тоді сума сягатиме до 5000 – ти тисяч.
Отже розпочнемо із  РАГСУ, тут все в принципі просто : держплата становить пару копійок, оформлення заяви 14 гривень, реєстрація 45 гривень. Та не все так просто, з пустими руками у РАГС не ідуть, якщо ви не бажаєте розкидати «понти» завчасно, то  вистачить шампанського, короваю та рушника, що  не так багато  в сумі і вартує. Але якщо вже «по – багатому» то прихопіть декорації, музикантів, операторів.
Якщо здійснювати реєстрацію в вигляді виїзної церемонії, то це коштуватиме  в нашому краї  чимало, однак менше ніж в більших регіонах, центральних областях – 5 000-7 000 тисяч гривень, в залежності від «розмаху» свята.
Якщо ви не хочете перейматись кожним процесом окремо, для цього існують спеціалізовані агенції , котрі займаються організуванням вашого свята, в послуги тут входить все : музика, банкет, тамада, місце проведення, тематика. У Тернополі це  фірми : Масея, Алюр, Марія ВІП та інші, вибір яких легко можна знайти в інтернеті.
Музичне оформлення весілля – створює настрій молодим.  Ваш смак – ваша ціна, прості, аматорські гурти, що виконують щось народне в перемішку з українською естрадою коштують 300-500$,  якщо ж  на ваш смак більше  кавер-гурти, співаки  чи ді-джеї, то ціна подвоюється.
Ведучий-тамада коштуватиме  парі 300-600$, що характерно – чоловіки-ведучі дорожчі, та й популярніші.
Фотографів та операторів в нашій області на колір і вибір чимало, тож проблем не буде, тут вже питання в їх розцінці, бо у кожного вона своя.
Фотографи в залежності від годин зйомки беруть приблизно 500  
$  за весілля, оператори дещо більше, бо йде мова про  монтування якісного весільного відео.
Оренда автомобілів  залежить від їх марки, найдорожче коштують кортежі із  Ауді останніх моделей та лімузини класу люкс, за це  доведеться   погодинно платити 200
$ , а то й більше. Однак це не дуже популярно в наших з вами краях, в більшості кортеж складають машини родичів, сусідів, друзів.
Шоу-програма в більшості залежить від тамади, на додаткові декорації для конкурсів сума більше 2000-х тисяч навряд сягне. Однак в шоу-програму  стало популярним у нас замовляти циганські танці,  вогняні шоу. Загалом замовлення таких розваг вартує 3000-5000 гривень.

Нагодувати одного гостя  в середньому українському ресторані коштує 200-300 гривень, тут враховувати варто звичайний святковий стіл. До цього ще варто додати модний тепер «шведський стіл», який в залежності від  розмірів і різноманітності потягне десь до 7 000 тисяч гривень. Все залежить від кількості ваших гостей, що характерно величезні весілля, де всі брати-свати  останнім  часом втратили свою популярність на Тернопіллі.
Ось такі дані я зібрала про весілля в Тернополі та по області. Загалом все коливається навколо ваших смаків та бажань. Найголовніше у весіллі не голуби, розмір святкового торта чи кількість гостей з двох сторін, найголовніше у будь-якому весіллі – ваша з вашою другою половинкою любов, а матеріальне – лише допомога зробити день незабутнім. Як то кажуть : Шлюб навряд принесе щастя, якщо до нього  наречені не розібрались у звичках один одного до кінця.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.10.2023 soroka
Дрони, тепловізори, транспорт: Київрада виділила додаткові 1 млрд 260 млн грн на ЗСУ, - Кличко
Київська міська рада сьогодні на позачерговому засіданні проголосувала за збільшення допомоги захисникам майже на 1,3…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3796.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.