Обiрвалось життя доньки тернопiльського артилериста, яка боролась iз раком

Опубліковано в Проблемне Автор  24.09.2018

На початку вересня цього року в родинi Кириленкiв дiзнались про страшне захворювання єдиної доньки – Катерини. В дiвчини дiагностували гoстрий мiєлoїдний лейкoз – рак крoвi. Сьогоднi, на 22 роцi життя серце дiвчини перестало битися.

Ще декiлька тижнiв тому батьки, рiднi, друзi й сама Катерина не опускали рук та робили усе можливе для порятунку дiвчини. Тернополяни долучались по збору коштiв для операцiї (необхiдна була пересадка кiсткового мозку).

Проте, у боротьбi iз раком Катерина не встояла. Сьогоднi про смерть доньки тернопiльського артилериста, бiйця АТО Олександра Кириленка повiдомили його побратими з ГО «Спiлки артилеристiв України» в соцiальнiй мережi:

- Iз сумом повiдомляємо, що пiсля виснажливої хвороби на 22 роцi життя упокоїлася в Господевi єдина донька нашого побратима Катя Кириленко. Висловлюємо глибоке спiвчуття родинi з приводу тяжкої передчасної втрати, подiляємо сум i тугу. Чин похорону вiдбудеться 25.09.2018р. у Сумськiй областi на батькiвщинi Олександра. Нехай земля буде пухом Катi.

Висловлюємо щирi спiвчуття родинi Катi. Нехай її душа спочиває з миром.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.