Тернополяни, які борються із скандальною забудовою на території церкви, зустрінуться з Главою УГКЦ

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 29.09.2022
Цими вихідними до Тернополя приїде Глава ЦГКЦ Святослав Шевчук.
 
Окрім запланованих священнослужителями заходів, він також зустрінеться із тернополянами, які борються проти будівництва багатоповерхівки на парафіяльній землі.
 
Йдеться про Церкву Пресвятої Трійці УГКЦ, що на стику вулиць Чайковського, Малишка та Слівенської. На зеленій зоні біля цього храму зводять багатоповерхівку. Люди не підтримують такого рішення, протестують та збирають підписи для розірвання угоди церкви з забудовником.
 
Про те, що Блаженніший Святослав Шевчук поспілкується з тернополянами, розповів депутат Тернопільської обласної ради, який зараз перебуває на фронті, Олег Любінський.
 
– Хороша новина прийшла з Києва:  Блаженніший Святослав Шевчук,  Голова Української греко-католицької церкви, у ці вихідні приїздить до Тернополя. Попри свою зайнятість і обмежений час перебування, Блаженніший вислухає парафіян Тернопільсько-Зборівської єпартії церкви Пресвятої Трійці. Переконаний, що голова УГКЦ прислухається до слова правди з уст парафіян і поставить жирну крапку в цій афері з будівництвом багатоповерхового будинку на церковній землі, а зміна пароха церкви дозволить заспокоїти парафіян, дасть надію, що правда є, за неї варта боротися, – зазначив Олег Любінський.
 
Він переконаний, що Блаженніший розбереться в ситуації і з Божою допомогою прийме правильне рішення.
 
– А ми, парафіяни церкви Пресвятої Трійці, замість скандальної багатоповерхівки, незабаром збудуємо відпочинковий сквер з дитячими та спортивними майданчиками. Тим більше, що прикладів успішної співпраці і об’єднання заради доброї справи у нашому краї непоодинокі. Добрим прикладом може слугувати церква в місті Зборові, де парохом є отець Степан Шкамата: громада за допомогою народного депутата Тараса Юрика і місцевих підприємців спільними зусиллями збудувала спортивний майданчик, на якому можуть займатися і дорослі і діти, бо, як відомо, лише в здоровому тілі здоровий дух.  Переможемо!  наголосив Олег Любінський.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.10.2023 soroka
Дрони, тепловізори, транспорт: Київрада виділила додаткові 1 млрд 260 млн грн на ЗСУ, - Кличко
Київська міська рада сьогодні на позачерговому засіданні проголосувала за збільшення допомоги захисникам майже на 1,3…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.