«Не заробляйте такими методами»: у Бучачі, попри війну, в День міста планують масове скупчення дітей (відео)

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 27.07.2022
У Бучачі, незважаючи на воєнний стан, розпочали підготовку до святкування Дня міста. Мер уже завіз пересувні атракціони.
 
Такі розваги зберуть у центрі міста дуже багато дітей, що вкрай небезпечно у час війни.
 
Про це розповів бучацький активіст Роман Довбенко. У своєму відеозверненні він закликав мера Віталія Фреяка одуматися та не наражати дітей на небезпеку.  
 
– Бачу, до війни ми вже звикли, все у нас добре. Дякувати Богу, в місто не «прилітає», то ми вже вирішили святкувати День міста. Минулої ночі вже заїхали мобільні атракціони, розкладаються і ми готуємося до свята. Так вирішив наш мер пан Фреяк. Не хочу його ображати, але знаю про минулі роки, як домовлялися і яка частина коштів потрапляла у бюджет від тих атракціонів, а яка йшла у його кишеню,  розповів Роман Довбенко.
 
Він звернувся до мера Бучача й закликав не «наповнювати бюджет» такими ризикованими методами.
 
–  Ваші апетити не були розумними ніколи, але цього разу вони перейшли усі межі. Мотивуючи тим, що потрібно «поповнювати бюджет», ви дозволили у місті продавати алкоголь від ранку до пізнього вечора. Це найширші часові рамки у порівнянні з іншими районами нашої області. Але як ризикувати нашими дітьми, мотивуючи це надходженням коштів у бюджет? Та скільки ви з тих атракціонів заробите? В кишеню я знаю скільки. А в бюджет? У нас війна. Як можна дозволити масове скупчення дітей? – обурився Роман Довбенко.
 
Активіст додав, що деякі батьки, можливо, й не дозволять своїм дітям відвадити атракціони, однак буде складно пояснити їм, чому не можна туди йти.
 
 Уявіть, що батько везе дитину повз ці атракціони. Спробуйте пояснити дитині, що в нас війна і може прилетіти ракета. Коли вона дивиться у вікно і каже: «тату, я хочу». Навіщо ви створюєте цей дискомфорт? – наголосив Довбенко.
 
У коментарях під дописом активіст закликав бучаччан проголосувати, чи підтримують вони святкування. Більшість висловилася проти.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

25.11.2022 soroka
Михайло Цимбалюк: У бюджеті-2023 закладено майже 60 млрд грн на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб
Україна вже витратила на підтримку внутрішньо переміщених осіб понад 42 мільярди гривень. Про це розповів…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.