«Окупанти заходили з автоматами у кожен дім», – жителька Запорізької області, яка приїхала до Тернополя

Опубліковано в Проблемне 10.06.2022

Анастасія разом з родиною наприкінці квітня переїхала до Тернополя з селища Веселе Мелітопольського району Запорізької області.

Допомогу сім’ї надав Благодійний фонд «Карітас». Анастасія розповіла, як нахабно рашисти вдерлися у їхнє селище.

– Почалося все з того, що в селищі з’явилися машини з літерою Z. У нас все всередині перевернулося, ніколи в житті такого не бачили. Я – працівниця держустанови, працюю в селищній раді. Окупанти підбивали нашу владу до співробітництва з ними. Було страшно, ми не знали, як поводитися, поховали документи. Вони почали викрадати людей – фермерів, підприємців, змушували їх до співпраці. У перші тижні рашисти почали блокувати поставку харчів, два тижні в нас зовсім нічого не було в магазинах, розповідає Анастасія.

Жінка каже, переїхала з сім’єю на Тернопільщину, бо не знала, чого далі чекати від російських злочинців.

–  Постійно їхні авто їздили, щось шукали, перевіряли телефони. Було страшно навіть лайк поставити під дописом, бо, якщо окупанти дізнаються, що ти – патріот, добром це не закінчиться. Останньою краплею було те, що на нашу вулицю зайшла важка техніка. Рашисти заходили з автоматами у кожен дім. Мої діти дуже злякалися, додала Анастасія.

Детальніше – у відео БФ "Карітас". 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.