«Все з сіллю буде окей», – голова Тернопільської ОВА

Опубліковано в Проблемне 26.05.2022

Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш під час брифінгу заспокоїв краян щодо ситуації з сіллю.

Він повідомив, що проблема, звісно, є, однак вона не критична.

– Часто мені ставлять запитання щодо наявності солі на прилавках. Я прошу всіх не нагнітати. Це вже вдруге від початку війни така ситуація, що люди побігли, скупили все. Так, на сьогодні є проблема, що «Артемсіль» закрито у зв’язку з веденням бойових дій. Вони, як правило, випускали 90 % усієї солі, яка вироблялася в Україні. 10 %  – крафтова продукція. Це не є проблемою, бо сіль в нас внесено до товарів критичного імпорту. Сіль завозиться. Я можу довго на цю тему говорити, але, повірте, все з сіллю буде окей, наголосив Володимир Труш. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.