«Люди старшого віку, які, на жаль, не вакцинувалися», – тернопільський епідеміолог розповів, хто найчастіше помирає від коронавірусу  

Опубліковано в Проблемне Автор  soroka 22.11.2021

За попередню добу в Тернопільській області від коронавірусу померло шестеро осіб.

Генеральний директор з досліджень біологічних факторів, лікар епідеміолог ДУ "Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" Володимир Паничев розповів, що помирають здебільшого люди старшого віку, які не вакцинувалися.

– За останні три дні помирало переважно по 6 осіб. Це, звісно, менше, аніж було раніше, але таки багато. Прикро, що всі ці люди – старшого віку і, на жаль, вони не вакцинувалися, хоч така можливість була. Ми не одноразово зверталися, просили, пропонували, – зазначив Володимир Паничев.

Епідеміолог також наголосив на тому, що наразі знижуються усі показники, за якими здійснюють оцінку епідситуації.

Коефіцієнт виявлення випадків знижується. Коефіцієнт інцидентності знижується. Показники наповненості лікарняних ліжок знижуються. Сподіваюся, що це – вплив вакцинації на епідпроцес, адже загальна кількість людей, які отримали одне чи два щеплення, у нас вже перевищує 50 %, підкреслив Володимир Паничев.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.11.2021 soroka
Навчально-виховний комплекс на Шумщині отримає новий сучасний дах за майже 2,4 млн грн, – Ігор Василів
У селі Залісці Шумського району замінюють дах у місцевому навчально-виховному комплексі. Про це на своїй…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.