Експерти повідомили тернополян про зростаючі ризики стати жертвою торгівлі людьми

Опубліковано в Проблемне Автор  Мар'яна Креховець 04.11.2020

У 2019 році у зоні ризику опинилося всього 13% українців, адже люди знали про цю проблему.

Цьогоріч група ризику може збільшитися.

Про це під час пресконференції розповіла директорка з розвитку ГО «ТМЖК «Відродження нації» Оксана Шлюсар.

За її словами, якщо раніше вербування відбувалося через особисте спілкування, зараз воно все більше переходить у онлайн-формат.

— Зазвичай вербування відбувається через особисте спілкування але зараз всі занурені в інтернет і роботу, відповідно, також шукають онлайн. Тож збільшилася тенденція до вербування через соціальні мережі і вона зростатиме й далі, — повідомляє Оксана Шлюсар.

Як зазначила Оксана Шлюсар, найчастіше українці стають жертвами трудової експлуатації. Тож у зоні ризику люди, котрі шукають низькокваліфіковану роботу.

— Ситуація у якій ми опинилися є зоною підвищеної вразливості до потрапляння у торгівлю людьми. Здебільшого, наші люди працюють на низькоквалівіфікованих роботах або в неофіційних сферах, де є великий ризик експлуатації, — інформує експертка. — Ну і, звичайно, сьогодні люди стали ще вразливішими. Крім фінансової кризи, збройного конфлікту і економічної нестабільності, ми говоримо і про підвищену тривожність та вразливості до маніпуляцій різного виду.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

29.11.2023 soroka
Crypto News: найлінивіший спосіб для початківців заробити гроші в Інтернеті за допомогою хмарного майнінгу ($200+/день+)
У швидкоплинному світі криптовалют ключовими є простота та прибутковість. Для новачків, які шукають привабливий варіант…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.