У справі смерті 17-річного пасажира мотоцикла на Тернопільській дамбі – один підозрюваний

Опубліковано в Проблемне Автор  Анна Семенків 24.01.2020

У вересні минулого року на Тернопільській дамбі трапилася жахлива аварія: майже сто двадцять метрів після зіткнення з автомобілем за інерцією "пролетів" юзом мотоцикл, тягнучи за собою водія та пасажира.

Через удар мотоцикл перекинувся, його двадцятиоднорічного водія забрали до лікарні, інший юнак, якому було лише сімнадцять років, загинув. Кермувальник іномарки попередньо тверезий. Очевидці кажуть, що двоколісник рухався на великій швидкості.

Як повідомив 20 січня під чac брифінгу нaчaльник ГУНП в Тернопільській oблacті Oлeкcaндр Бoгoмoл, на сьогодні у справі ДТП є лише один підозрюваний. Подальші висновки експертів можуть змінити хід справи.

—  Згідно з висновками експертиз, обидва водії були тверезими. Кермувальник мотоцикла закінчив лікування та проходить реабілітацію. У нього – важкий стан здоров’я з відповідними наслідками після травмування. Маємо поки що тільки одного підозрюваного – водія «Джипа». Чоловік  зараз перебуває на заставі. В даному випадку може бути один підозрюваний. Опісля справу направлять у суд, залежно від того, якими будуть висновки експертів. Може ще бути так, що за аварію відповідатимуть два водії, —  розповів Олександр Богомол.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.07.2021 soroka
У садах Петра Гадза вже збирають перший врожай яблук
Фермерське господарство «ГАДЗ» розпочало збір плодів 2021. Першими у садах Героя України Петра Гадза розпочали…

Подорож вихідного дня

21.07.2021 Мар'яна Креховець
«На вулицях ніхто не ходить, тримаючись за ручки», – тернополянка про життя в Японії
Для багатьох українців Японія, як і більшість країн Азії, є маловідомою. Держава технічного прогресу, батьківщина…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.