Тернополян запрошують долучитись до толоки набережної Тернопільського ставу

Опубліковано в На часі Автор  27.06.2018

Сьогодні, у середу 27 червня, відбудеться акція #язачистемісто, яку організовує тернопільський Eco club. Так, небайдужих до чистоти у місті тернополян закликають долучитися до такої толоки.

- В цей період стало доброю традицією українського народу у теплі літні дні, усі від малого до старого їздять на природу, на пікніки та різні вилазки на свіжому повітрі. Часто це закінчується тим, що ми забуваємо забрати те, що залишається в траві та піску . Неприємно бачити пляшки, пакети, обгортки і різний непотріб, розкиданий у місцях відпочинку. Ми всі маємо утримувати територію біля своєї домівки в належному стані, озеленювати і доглядати її. Саме такою є мотивація для участі в акції #язачистемісто, до якої активно можемо самі долучитися і бути прикладом для інших, - йдеться у події в Facebook.

Толоку проводитимуть на набережній Тернопільського ставу о 18:30 зі сторони села Біла

Подія спрямована на озеленення, благоустрій та екологічний стан частини набережної Тернопільського ставу , з сторони с Біла. Детальніше ознайомитись із інформацію щодо акції можна у Facebook.

Фото: з відкритих джерел.

Наступна публікація:

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.