У Тернополі кількасот дітей плели патріотичні браслети для американців (фото, відео)

Опубліковано в На часі Автор  soroka 06.07.2022
У Тернополі кілька сотень дітей взяли участь у акції «Дарунок для американських друзів». Захід організував волонтерський центр «Платформа єдності».
 
У ресторані «Оскар» малеча плела патріотичні браслети, які згодом волонтери відправлять у США. В такий спосіб українці подякують американському народу за підтримку.
 
– Сьогодні ми проводимо одну з перших акцій, яка називається «Дарунок для американських друзів». Започаткована вона волонтерськими центрами в Америці, Великобританії та інших країнах. Суть у тому, що в декількох містах України діти переселенців, наші діти, плетуть браслетики, які потім будуть відправлятися в Сполучені Штати для того, щоб люди не забували, що є Україна, в якій є війна, в якій є проблеми,  розповів депутат Тернопільської міської ради, волонтер «Платформа єдності» Юрій Смакоуз.  
 
Долучився до проведення благодійної акції вже вкотре тернопільський підприємець Павло Коломієць.
 
– Від початку війни Україну підтримує весь цивілізований світ, в тому числі Америка і американці. Сьогодні День Незалежності Америки, тому ми вирішили організувати цей захід для того, щоб висловити нашу вдячність за підтримку США,  зазначив Павло Коломієць.
 
До плетіння браслетів долучиться також Львівщина і столиця України. За час акції планують сплести і передати в США 50 тисяч патріотичних браслетів.
 
– Американці запропонували нам, що будуть продані через аукціони ці браслети. Ми їм повідомили, що коштів нам не потрібно відправляти. Але натомість ми сказали – відправляйте нам гуманітарну допомогу. Для того, щоб ми могли її надати нашим захисникам України, також і переселенцям, дітям, які цього потребують,  пояснив засновник волонтерського центру «Платформа єдності» Тарас Серетний.
 
Під час акції діти також танцювали і веселилися.
 
– Я дякую величезне «Платформі єдності» за те, що вона організовує такі масштабні, позитивні, веселі свята для діток і завжди нас долучають. Ми з дітками багато танцюємо, показуємо танці, показуємо рухи, влаштовуємо флешмоби, щоб в такий час наші діти веселилися і трішки забували про те, що в нас робиться в Україні,  каже власниця школи танцю «Star Dance» Христина Середа.
 
До організації свята для дітей незмінно долучається ресторан «Оскар».
 
– Подивіться на обличчя цих дітей. Це неймовірно, коли вони знають, що треба у такі браслети одягти не тільки кожного українця, алей кожного американця. І сьогодні кожен американець буде носити наш браслет. Вони неймовірною завзятістю це робили. Це було якесь таїнство. Завтра вся Америка буде співати нашу «Червону калину», буде співати нашу «Стефанію» і носити наші браслети. А «Оскар» буде в цьому допомагати. Ми раді, що нас залучили на це свято,  наголосила бухгалтер ресторану «Оскар» Тамара Чупанова.
 
Діти – щасливі, що змогли долучитися до міжнародної акції. На святі їх пригощали традиційною американською їжею – гамбургерами і картоплею фрі. По завершенню свята усі одержали солодкі подарунки.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.