Як в школах та садках Тернополя проводитимуть святкові ранки

Опубліковано в На часі Автор  soroka 03.12.2021

Вже скоро у школах та дитсадках міста розпочнуться святкування до Дня Святого Миколая, Різдва та Нового Року.

Як саме цьогоріч проводитимуть святкові заходи вирішували під час сьогоднішнього засідання Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом.

Начальниця управління освіти міськради Ольга Похиляк зазначила, що кількість хворих на коронавірус як серед учнів, так і серед педагогів суттєво зменшується.

– В нас працюють в звичному режимі всі дошкільні навчальні заклади. У всіх школах міста заняття проводять очно. Станом на сьогодні дистанційно навчаються 10 класів.  Проте, коли брати до уваги, що 2-3 тижні тому в нас було 30 класів навчалися з дому, бачимо що є зменшення числа хворих, – каже Ольга Похиляк. – На сьогодні в нас є 17 хворих учнів і 9 вчителів. У садочках закрито 4 групи, хворіє 1 дитина і 7 вихователів.

Враховуючи покращення епідситуації, начальниця управління освіти міськради висунула пропозицію провести святкування у навчальних закладах. Однак, святкові заходи будуть проводити у межах групи або класу.

– Пропонуємо дозволити проведення свят але заборонити запрошення творчо-розважальних колективів та інших осіб, які не є працівниками закладу. В тому числі і батьків учнів й вихованців, – говорить Ольга Похиляк.

Міський голова Сергій Надал додав, що дорослі зможуть бути присутніми на святі, лише в окремих випадках.

– Якщо на розгляд адміністрації шкіл буде необхідність комусь з батьків бути присутнім, можна піти їм на зустріч. Однак при умові, що ці люди будуть вакциновані і матимуть при собі COVID-документи. Потрібно враховувати певні особливості по кожному садочку, – зазначив Сергій Надал.

Крім того, згідно з рішенням міського штабу для боротьби з корона вірусом, до та після святкування проводитимуть провітрювання приміщень та вологе прибирання з використанням миючих і дезінфекційних засобів.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.