Стало відомо, коли Тернопільщина може потрапити до червоної зони

Опубліковано в На часі Автор  soroka 03.11.2021

З наступного тижня Тернопільщина може потрапити до «червоної зони».

Про це під час сьогоднішнього брифінгу щодо епідемічної ситуації на Тернопільщині повідомив очільник Тернопільської ОДА Володимир Труш.

За його словами, вже другий день поспіль Тернопільщина перевищує показники щодо рівня госпіталізації та інцидентності виявлення захворюваності на COVID-19.

–  Якщо і сьогодні в нас ситуація погіршуватиметься, то вже з понеділка або навіть з суботи  державна комісія ТЕБ та НС може віднести нас до «червоної зони», – говорить Володимир Труш.

Він також додав, що лікування штаму «Дельта», який діагностують у хворих Тернопільщини, потребує більших витрат кисню.

Заповненість лікарняних ліжок медичної системи на сьогодні – 58 %.  При лікуванні «Дельти» кисню потребується в 5 разів більше.  В день лікувальними закладами області використовується близько 800 балонів, кожен з яких містить  40 літрів кисню. Вчора ми отримали 12 тон кисню, які дадуть нам можливість цих два дні продовжити лікування хворих , – каже Володимир Труш. – Всі 20 закладів в області, які залучені для лікування хворих на коронавірус, уклали угоди з львівським хімічним заводом. Зараз він забезпечує киснем практично всю західну та частину центральної України. Потужність заводу не розрахована на такі великі потреби кисню. Це є причиною відтермінувань або перебоїв з постачанням.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.