«Стан захворюваності на COVID-19 зараз не викликає занепокоєння», – тернопільський епідеміолог

Опубліковано в На часі Автор  07.05.2021

Ситуація із захворюваністю на коронавірус на сьогодні є стабільною, рівень виявлених випадків не дає підстав говорити про посилення протиепідемічних заходів.  

На цьому наголосив тернопільський лікар-епідеміолог Володимир Паничев під час засідання міського штабу для боротьби з коронавірусом.

– Ситуація з ковідом сьогодні відповідає прогнозованій. Я нагадаю, що ми передбачали, що буде зниження захворюваності. На сьогодні так і є. Тенденція до зниження є стабільною. Найнижчий рівень захворюваності був 4 травня – 74 випадки. В останні дні число хворих дещо збільшилося, але зрозуміло, що це статистичний ріст, не істинний. Справа у тому, що 4 дні свят сприяли меншій активності людей в плані звернень за медичною допомогою, розповів Володимир Паничев.

На сьогодні немає підстав говорити про те, що ситуація погіршується, каже лікар.

– Коронавірусом хворіє 6468 жителів краю, це майже вдвічі менше, аніж ми мали у пік підйому захворюваності. Кількість тих, хто одужав, за добу перевищує кількість людей, які захворіли. Зменшується й відсоток зайнятості ліжок в медичних закладах. На сьогодні він не перевищує 30 %. Нагадаю, що в часи піку цей перевищував 62 %, ми навіть наближалися до критичних 65 %, зазначив Володимир Паничев.  

Прокоментувати:

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.