Поліцейські розповіли, хто в Тернополі ігнорує карантин

Опубліковано в На часі Автор  Мар'яна Креховець 22.04.2021

Протягом цього тижня  правоохоронці стежили за дотриманнях карантинних вимог у закладах громадського харчування та торгово-розважальних центрах Тернополя.

Де найчастіше порушували карантин - на сьогоднішньому засіданні міського штабу для боротьби з коронавірусом розповів начальник Тернопільського районного управління поліції Сергій Осадця.

Він зазначив, що більшість закладів громадського харчування дотримувалася вимог та працювала лише на літніх майданчиках, на доставку та самовиніс. Проте, не обійшлося й без порушників.

– За період з 16-го квітня по сьогодні нами виявлено 11 фактів порушень карантину закладами громадського харчування. У цих закладах складено адміністративні протоколи, – розповідає Сергій Осадця.

Щодо закладів, котрі порушують карантинні вимоги на постійній основі, то правоохоронцям вдалося завадити їхній роботі, зазначив  начальник Тернопільського районного управління поліції.

– Стосовно закладів, які ми перераховували на попередніх засіданнях штабу хочу повідомити, що на минулому тижні нам вдалося не допустити роботу закладу «Бункермуз»,  який є системним порушником.  Відповідно, у п’ятницю, суботу та неділю цей заклад не працював. Я впевнений, що він не працюватиме й надалі адже в нас заборонено дискотеки, – говорить Сергій Осадця. – Також щодо закладу «Za Sklom», де були порушення. У п’ятницю та вихідні разом з Національною гвардією ми не допустили роботу закладу в супереч карантинним вимогам. Тоді в приміщенні  були відвідувачі – 20-30 осіб,  тож ми вжили заходів для притягнення закладу до відповідальності.

Складнішою зараз є ситуація у ТРЦ міста – всього за два дні правоохоронцями було складено 41 постанову про накладення адміністративних стягнень за відсутність засобів індивідуального заходу. Також протоколи складали за масові скупчення людей в магазинах.

 – Протягом вихідних працівниками поліції тернопільського районного управління забезпечувалося дотримання норм карантину у ТРЦ міста. Наразі, проблема в них дуже велика.  У ТРЦ «Подоляни» було задіяно 5 правоохоронців. Протягом двох днів було виписано 27 постанов за перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту, каже Сергій Осадця. – Двоє працівників забезпечували порядок у ТРЦ «Новус» де було складено 14 постанов за відсутність масок. Люди, в тому числі й власники забули,  що є температурний скринінг та  антисептичні засоби, які мають бути на вході в заклад.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.