Стало відомо, кому дісталася перша доза вакцини CoviShield

Опубліковано в На часі Автор  soroka 14.04.2021

Станом на сьогодні 16 368 мешканців Тернопільської області вже вакцинувалися від коронавірусу вакциною CoviShield.

Про це розповіла очільниця управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.

— Вакциною CoviShield, вакцинацію якою ми завершуємо, на сьогодні ми щепили 16 368 жителів Тернопільської області. Нам було виділено 16 000 доз вакцини і ми мали про вакцинувати 8 000 людей за 28 днів. Проте, потім умови змінилися: наступною дозою людей потрібно вакцинувати через 12 тижнів тому було розпорядження МОЗ продовжувати вакцинацію людей. Ми про вакцинували 16 000 також отримали 2000 доз CoviShield  зі Львова. Тому ми зараз завершуємо вакцинацію CoviShield,  говорить Ольга Ярмоленко.

Також очільниця управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА додала, що в числі вакцинованих не лише медики а військові, поліція тощо.

— В нас провакцинувалися  CoviShield  50% медичних працівників. Станом на сьогодні в нас є заклади, де 100% медичних працівників вакцинувалися CoviShield. Також в нас вакцинувалися й інші категорії.  Зокрема військові та поліцейські. Крім того, серед вакцинованих 800 осіб, старших 80 років, — додала Ольга Ярмоленко.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.