До Тернополя вже привезли китайську вакцину СoronaVac

Опубліковано в На часі Автор  Мар'яна Креховець 14.04.2021

Вчора до Тернополя доставили китайську вакцину СoronaVac.

Про це  під час прес-конференції повідомила очільниця управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.

— Вчора в обід до Тернополя, згідно розпорядження Міністерства охорони здоров’я, було доставлено 1200 доз вакцини СoronaVac китайського виробництва. Всі вони розраховані на дворазове використання для одної і тої ж людини. Отже, ми повинні вакцинувати 600 осіб, — інформує Ольга Ярмоленко. — Також  сьогодні  ми повинні отримати шприци і контейнери для утилізації.

Вакцинації СoronaVac  підлягають вчителі, які будуть задіяні до проведення ЗНО, олімпійці та паралімпійці.

—  Не всі вчителі залучені до проведення ЗНО виявили бажання вакцинуватися. Спочатку ми сформували списки бажаючих осіб з цієї категорії. Відповідно до нашої заявки нам надали вакцину, зазначає очільниця управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Вакцинуватимуть людей три мобільні бригади.

—  Завтра цю вакцину отримають мобільні бригади центрів первинної медико-санітарної допомоги Чорткова, Бережан та Великої Березовиці. Цими трьома мобільними групами ми  проведемо вакцинацію СoronaVac, — додає Ольга Ярмоленко. 

Кожна мобільна група отримає 200 доз вакцини.

Відомо, що китайська вакцина СoronaVac проходила 10-денне дослідження у Державному експертному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.