Стало відомо, як навчатимуться тернопільські школярі після канікул

Опубліковано в На часі Автор  Мар'яна Креховець 26.03.2021

 Вже з понеділка тернопільські школярі мають повернутися на навчання після весняних канікул.

Про те, яким далі буде навчання для учнів старших та молодших класів, під час засідання міського штабу для боротьби з коронавірусом розповіла начальниця міського управління освіти і науки Ольга Похиляк.

За її словами, у період канікул рівень захворюваності серед освітян та учнів трохи знизився.

 — Власне, якщо порівнювати стан захворюваності учнів і педагогів на минулому тижні, 19-го березня, то зараз ситуація практично стабільна. Є навіть зменшення рівня захворюваності. Наприклад, якщо 19 березня на у Тернополі було  2350  хворих на ГРВІ учнів, то станом на сьогодні їх 1430. На COVID-19 було захворіло 57 учнів, а зараз кількість хворих становить 54. Така ж ситуація з учителями:  було 86 хворих на ГРВІ, а зараз їх 43, на коронавірус було 113, зараз  — 107, — каже Ольга Похиляк.

Вже в понеділок за свої парти повернуться лише молодші школярі, адже старшокласники продовжать вчитися онлайн.

— Щоб розірвати ланцюг захворюваності і враховуючи не просту ситуацію в  Тернополі, рекомендуємо щоб наступного тижня учні 5 — 11 класів навчалися дистанційно, а учні молодших класів — очно, — зазначає Ольга Похиляк.

Дошкільні заклади й надалі продовжать працювати.

Учні тернопільських професійно-технічних з понеділках також продовжать навчання дистанційно.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.