Тернополян закликають допомогти п’ятьом тваринкам з особливими потребами (фото)

Опубліковано в На часі Автор  27.12.2018

У Тернополі організували незвичайну благодійну акцію «Санта Лапус», в рамках якої мешканці краю можуть побути Сантами на зробити невеличкі подарунки для п’ятьох особливих чотирилапих.

Як розповіла організаторка заходу – засновниця БФ «Вірні друзі» Алла Ляпандра, ощасливити чотирилапих люди можуть спеціальним кормом та іншими речами, які потрібні тваринам.

В нас є п’ятеро тварин із непростою долею: Дора - собака-спинальник, Тоша - песик з обрізаними на одну третю задніми лапами, Кевін - котик-епілептик, Гомер - сліпий кіт з цілим рядом хронічних проблем та Кіра - киця з випадінням прямої кишки. Ми не втрачаємо надії, що хтось таки захоче зробити подарунок нашим особливим підопічним в рамках благодійної акції "Санта Лапус". В кожної тваринки – нелегка ситуація. Гомер мав господаря, який купав його в чистотілі, випалив сітківку очей, відтоді кіт осліп. Гомера знайшли ледь живого на проїжджій частині в центрі міста. На той момент у кота була сильно збільшена печінка, сечокам’яна хвороба, асцит, блошиний дерматит та демодекоз. А доки ми намагались витягти Гомера з того світу, його господар писав скарги про викрадення кота, погрожував зробити експертизу ДНК, а почувши про кастрацію Гомера, прокляв нас, бо Ной не кастрував своїх тварин і нікому це не дозволено.На сьогодні стан здоров’я тваринки дуже хиткий, навіть є підозра на онкологію. У кота часто бувають проблеми КШТ (рвота, понос), — розповіла зоозахисниця.

Жінка зазначила, що спільні речі, продукти, які люди можуть принести нам: корм для собак «Клуб 4 лапи Актив», корм для котів «Клуб 4 лапи Індор», дерев’яний наповнювач для лотків, дряпка для котів, проти паразитарні препарати.

Прокоментувати:

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.