Мета влади: заборонити протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму! - заява українських націоналістів

Опубліковано в Актуально Автор  04.03.2018

Націоналістичні українські організації у своїй заяві з приводу вчорашнього силового розгону акції протесту біля Верховної Ради України засудили методи теперішньої влади.

- Мета влади очевидна для всіх: заборонити будь-які протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму, - йдеться у спільній заяві Всеукраїнського об'єднання «Свобода», «Національного корпусу», Національно-визвольного руху «Правий Сектор», Конгресу Українських Націоналістів та «С14». - Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради можна по-різному, але сьогоднішній розгін наметового містечка ‒ це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, в якій під красивим одностроєм «нової поліції» проступає кривавий «беркутівський» шеврон. Тепер для всіх очевидно, що під словами про монополію держави на насилля Президент Порошенко розуміє жорстоке й невмотивоване побиття активістів і журналістів.

Влада сьогодні вкотре продемонструвала, що її протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця.

Право на мирні зібрання ‒ одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності. Тому кожен, хто зазіхає на це право, отримає належну відсіч. Бо нація завжди сильніша за будь-яких олігархів та їхніх прислужників у поліцейській формі.»

Нагадаємо, У Києві під Верховною Радою вранці 3 березня правоохоронці знесли наметове містечко, є постраждалі та затримані. Поліція повідомила про близько 40 затриманих, згодом стало відомо, що правоохоронці затримали понад 100 людей.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.