Представників ЗМІ зі всієї України в столиці навчали правильно писати грантові заявки (фото)

Опубліковано в Актуально 28.05.2024

Ще один тренінг для редакторів і журналістів у Києві організував Український кризовий медіа-центр у межах Програми USAID DOBRE.

Представникам 14 ЗМІ з Чернігівської, Тернопільської, Кіровоградської, Харківської, Запорізької, Миколаївської, Івано-Франківської областей розповіли, як медіа вижити та бути корисними громаді.

Основну увагу організатори зосередили на написанні грантових заявок, завдяки яким журналісти мають змогу вирішувати проблеми своїх громад і створювати цікаві проекти.

Тренінг провели президент Української асоціації медіа бізнесу Олексій Погорелов та менеджерка проєктів УАМБ Ольга Костак.

Тренери наголосили на тому, що 50 % успіху при написанні грантових заявок – це класна ідея!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.