Працівникам Тернопільщини виплатили 8,7 млн грн заборгованої заробітної плати

Опубліковано в Актуально 17.04.2024

З початку року працівники територіальних органів ДПС у Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників п’ятьох підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Внаслідок проведеної роботи по трьох підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати на суму 1,2 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – на суму 216 тис. грн та з єдиного внеску – 170 тис. гривень.

Окрім цього, проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 19 підприємств, за наслідками якої 16 з них погасили заборгованість із заробітної плати на суму майже 7,5 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – понад 1,6 млн грн, з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  – майже 2 млн гривень.

Також проводиться контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Так, у січні-березні на засіданнях комісій заслухано керівників 64 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 57 підприємств  підвищили рівень виплати заробітної плати. Завдяки цьому до бюджету надійшло 101,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 124,4 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань й по 420 підприємствах та організаціях області. За результатами проведеної роботи 373 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати. До бюджету надійшло понад 2,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 3 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи щодо необхідності оформлення трудових відносин із найманими працівниками лише у березні прийнято 4399 працівників.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.