В усіх школах Тернопільщини з’явиться посада шкільного офіцера

Опубліковано в Актуально 15.04.2024
Новий проєкт «Шкільний офіцер поліції» невдовзі запрацює в Тернопільській області.
 
Про це під час брифінгу розповів начальник обласної поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.
 
Він наголосив на тому, що не варто плутати шкільного офіцера з охоронцем, адже це кардинально інші посади.
 
– Шкільний офіцер поліції буде помічником вчителів та директорів. Він буде брати активну участь у життєдіяльності наших дітей. Чому це зараз актуально? Бо триває війна, тож безпека учнів – на першому місці. Постійні тривоги, вибухи, розповсюдження зброї… Усе це потребує контролю, –зазначив Сергій Зюбаненко.
 
Головний поліцейський області розповів, що наразі йде мова про 62 шкільних офіцерів поліції. Вони запрацюють вже з 1 вересня. У планах – забезпечити кожну школу області таким фахівцем.
 
– Зрозуміло, що не всім дано працювати з дітьми. Це буде атестована посада. Фахівці пройдуть навчання та конкурсний відбір. Будемо обирати шкільних офіцерів як з чинних працівників поліції, так і з цивільних осіб, які хочуть служити, – додав Зюбаненко.  
 
Наразі в ГУНП у Тернопільській області оголосили конкурс на керівника підрозділу, який буде керувати шкільними офіцерами.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.