«Принципова позиція поліції – йти до кінця», – Сергій Зюбаненко про злочин на території агрофірми у Настасові

Опубліковано в Актуально 11.04.2024
У січні цього року в селі Настасів на узбіччі дороги виявили тіло 50-річного чоловіка у робочому одязі місцевого комбікормового заводу.
 
Як вдалося з’ясувати згодом, він помер не в тому місці, де знайшли його тіло. У такий спосіб керівництво агрофірми, схоже, хотіло уникнути відповідальності за те, що чоловік не був офіційно працевлаштованим.
 
Про деталі справи сьогодні під час брифінгу розповів очільник обласної поліції Сергій Зюбаненко.
 
– Ця справа «народилася» тільки з принципової позиції працівників поліції. Могли банально, як це буває, якщо немає ознак насильницької смерті, дати довідку, людину поховали і нема проблем. Але нам було цікаво, чому ця людина саме там опинилася. Ми знайшли сліди того, що дійсно чоловік помер в іншому місці. Ця справа принципова, бо має моральні критерії. Не можна так робити. І ми почали розслідування, –зазначив Сергій Зюбаненко.
 
Днями у цій справі оголосять підзори. Скільки осіб понесуть відповідальність – в поліції розкажуть згодом.
 
– Я вважаю, що у наш час це показово! Маємо поважати наших громадян, бо ми бачили, як з них знущаються ті варвари, які прийшли на нашу землю вбивати. Вести себе так в Тернополі – це неправильно. Тому принципова позиція поліції – йти до кінця. Ми доведемо справу до суду, а не просто проведемо профілактичні бесіди,  наголосив Зюбаненко.   

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.