З початку року на Тернопільщині відмінили тендерів на понад 220 мільйонів гривень (відео)

Опубліковано в Актуально Автор  soroka 30.10.2023
З 10 жовтня в Тернопільській області працює робоча група із забезпечення прозорості та підзвітності органів публічної влади на території області.
 
Про результати її діяльності та загалом роботу щодо підзвітності і прозорості розповіли на брифінгу в Тернопільській ОВА.
 
– Основне завдання створеної робочої групи – перевірка використання коштів державного бюджету, а також фінансів, які йдуть на відновлення України. Важливо, щоб люди зрозуміли: в країні йде війна! Кошти, які поступають в бюджети різних рівнів, повинні використовуватися правильно, і точно не повинні бути завищені ціни. Наше завдання – не посадити у в’язницю, а зробити так, щоб державні гроші використовували доцільно, чесно та прозоро,– наголосив очільник Тернопільської ОВА Володимир Труш.
 
Про результати перевірки тендерів від початку року прозвітував в.о. начальника управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Тернопільській області Микола Рак.
 
– З 1 січня до 10 жовтня цього року (до створення робочої групи)  підрозділами управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області було виявлено низку порушень в проведенні публічних закупівель. У ході розгляду відмінено тендерів на суму 129 мільйонів 789 тисяч гривень. Це було до 10 жовтня. Після створення робочої групи було відмінено тендерів на суму 96 мільйонів 516 тисяч 529 гривень,  розповів Микола Рак.
 
Також під час брифінгу зазначили, що підозру повідомлено 14 особам, 22 підозри – у сфері службової діяльності. Сума збитків щодо цих правопорушень склала майже 19 млн грн.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

06.12.2023 soroka
Віталій Кличко в День ЗСУ нагородив майже сотню військовослужбовців
Мер Києва Віталій Кличко в День Збройних Сил України вручив відзнаки військовослужбовцям «київських» бригад. Про…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.