Чи справді Олександр Богомол може стати очільником ОВА: Володимир Труш відповів (відео)

Опубліковано в Актуально Автор  soroka 30.10.2023

Нещодавно у соцмережах з’явилася неофіційна інформація про те, що очільник ОВА Володимир Труш має наміри стати головою обласної ради, а його місце начебто займе екскерівник Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол.

У коментарі для «Сороки» Володимир Труш розповів, що не має бажання посідати крісло голови Тернопільської обласної ради. Прокоментував він також ситуацію з Олександром Богомолом.

– Питання про Богомола Олександра Миколайовича не стоїть взагалі про те, щоб він повернувся у державну службу. На сьогоднішній день він працює радником начальника Тернопільської обласної військової адміністрації. Це недержавна служба. Він генерал, який ще пів року тому працював в поліції, розуміє ті всі історії. Він добре підсилить комунікацію органів місцевого самоврядування із силовими структурами. Нікуди Олександр Миколайович не збирається, він пенсіонер,зазначив Володимир Труш. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.12.2023 soroka
Андрій Богданець готує законодавчі ініціативи, спрямовані на стимулювання розвитку молочного скотарства
Молочна галузь потребує державної підтримки! На цьому наголосив народний депутат з Тернополя Андрій Богданець у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.