На 100 км менше: в Тернополі планують ремонт дороги на Яремче

Опубліковано в Історія тижня Автор  17.09.2018

Дві важливі магістралі державного значення М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка та обхід Тернополя Р-41 є частинами транснаціонального коридору Go Highway. На першому автошляху нещодавно завершили поточний середній ремонт, роботи на другому – ще тривають. Саме тому на них нещодавно побував в.о. начальника Державного агентства  автомобільних доріг України Славомір Новак, який проінспектував якість та хід ремонтних робіт.

Тернопільщина у ТОП-5

Загалом, керівник Укравтодору відзначив, що наш регіон входить у п’ятірку кращих областей щодо освоєння коштів та рівня проведення ремонтів доріг.

- Що стосується виконання робіт, хочу сказати, що Тернопільська область є однією з п’яти найкращих областей. Рівень виконання на сьогоднішній день тут складає 87%. Це дуже гарний показник. По всій країні маємо середній рівень виконання робіт 67%. Але навіть 67% - це також дуже добра цифра. Ще два роки тому було всього 14%. В 2017 – показник досяг 34%, а вже цього року ми вийшли на таку цифру. Середній рівень виконання робіт в Європі на цю частину будівельного сезону складає 70%. Тобто можна сказати, що за два роки ми досягли європейського рівня. А Тернопільщина – навіть перегнала, - поділився Славомір Новак.

В.о. начальника Укравтодору також наголосив й на тому, що вже наступного року рівень фінансування дорожньої галузі в країні зросте, а на області спрямують близько 17-ти мільярдів гривень.

- Я дуже радий, що нещодавно на засіданні Кабінету Міністрів України Прем’єр Володимир Гройсман сказав, що матимемо більший рівень фінансування. Як ви знаєте, згідно закону про дорожній фонд, рівень фінансування в наступному році зростає до 75-ти відсотків надходжень з акцизів. В цьому році є 50%. Тобто рівень зростання є потужним. Тому плануємо масштабні серйозні роботи і в наступному році. Зростає також субвенція на ремонт місцевих доріг. В цьому році 11 мільярдів гривень по всій Україні, в наступному – 17. Цього року в Тернопільській області виділили 312 мільйонів, в наступному році – близько 500 мільйонів гривень, - зауважив Славомір Новак.

Ремонтні роботи оплачуються після перевірок

Головний дорожник країни також розповів і про те, як в Україні контролюють та перевіряють якісь проведених ремонтів на автошляхах.

- По-перше, ми створюємо нову систему контролю якості. Маємо централізовану установу, яка підпорядкована безпосередньо керівництву Укравтодору. Ми підписали договір з цією установою на цей рік вартістю в 30 мільйонів гривень. Завдяки цьому контрактові вони купують необхідну техніку для перевірок. Якість робіт перевіряється коли вони ще ведуться, а потім ще раз – по їхньому завершенню. Лише згідно мого наказу можна прийняти роботи на баланс, а оплатити їх – лише після завершення перевірки. Таким чином намагаємось покращити ситуацію з контролем якості. Також є ще один рівень контролю якості виконаних робіт – обласний. Місцевий САД заключає договори з різними експертами щодо контролю якості. Ще є рівень громадськості, якій я вдячний за всі звернення до нас щодо стану доріг чи якості робіт. Тому що недоліки – нормальне явище кожного майданчика, кожного проекту. Необхідно ці недоліки виправляти вчасно в рамках гарантій, в рамках відповідальності підрядника, - зазначив Славомір Новак.

Також чиновник додав, що згідно наказу з цього року всі контракти, які були підписані службами автомобільних доріг по Україні, мають обов’язкову гарантію на середні ремонти - мінімум 5 років, а на капітальні – мінімум 10. Це означає, що впродовж цього часу кожен підрядчик повністю відповідає за дорогу та в разі чого зобов’язаний виправити недоліки.

Тернопіль-Рівне, далі – «південний напрямок»

В той самий час, цього року в порівнянні з 2015 фінансування ремонту доріг державного значення на Тернопільщині зросло більш ніж на мільярд гривень. Таку інформацію надав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

- Ті зміни, котрі в нас відбулися впродовж декількох років з точки зору фінансування і реалізації проектів з будівництва і ремонту доріг - просто неспівмірні. Якщо в 2015 році ми починали із капіталовкладень на поточний та середній ремонти в Тернопільській області в межах 120 мільйонів гривень, то цього року ми вийшли на 1 мільярд 270 мільйонів гривень. Це державні дороги, - пояснив Степан Барна та продовжив. - Ми сьогодні прагнемо завершити реалізацію проекту дороги М-19 в розрізі Тернопільської області, Тернополя і Рівного. У нас ще залишилась протяжність в межах 20-ти кілометрів – від Вишнівця до Білокриниці. Ми очікуємо, що матимемо можливість реалізувати цей проект вже в цьому році та в такий спосіб з’єднаємо Тернопіль із Рівним. Це буде вже другим обласним центром, який ми об’єднаємо в межах стратегії добрих доріг міста Тернополя. Для нас також важлива робота і в південному напрямку. Ми говоримо про проект Тернопіль-Франківськ, який дасть можливість скоротити протяжність дороги від Києва до Яремче щонайменше на 100 кілометрів.

1 кілометр середнього ремонту на Тернопіллі = 13 мільйонів

Про кілометри, як розповів Славомір Новак 1 кілометр відновленої дороги, якщо це середній ремонт, обходиться державі в середньому в 14-15 мільйонів гривень. Якщо це капітальний ремонт, вартість зростає до 20-22 мільйонів. На Тернопільщині ж середній ремонт автошляху обходиться дещо дешевше:

- Якщо ми візьмемо ширину проїжджої частини 9 метрів і стандартну конструкцію з регенерації з двома шарами асфальтобетону, це десь буде в районі 13-13,5 млн гривень на кілометр, - прокоментував начальник Тернопільської Служби автомобільних доріг Богдан Юлик.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.