«Націоналістка, яка керує каральними операціями»: тернополянка Марія Чашка стала героїнею російської пропаганди (відео)

Опубліковано в Історія тижня Автор  soroka 03.04.2023
Тернополянка Марія Чашка, яка обіймає посаду заступниці командира батальйону «Карпатська Січ», стала героїнею російської пропаганди.
 
У рф змонтували цілий фільм про «страшну націоналістку», яка «керує каральними операціями». «Колишня вчителька, що стала вбивцею» – так Марію Чашку називають російські пропагандисти.
 
Жінка розповідає, дуже довго сміялася, коли переглянула сюжет про себе.
 
– Вони підняли там відео моєї участі у війні у 2015-2016 роках, про які я або забула, або не знала, що вони є. Це ж треба було залучити стільки ресурсу, людей, грошей, часу на те, щоб полякати кого? Своїх співгромадян? Українськими жінками? Якщо їм це трак страшно, то це означає, що ми справді непереможні, – каже Марія Чашка.  
 
Пані Марія – директор Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі. Вона захищала Україну в 2015-2016 роках. Тож коли почалося повномасштабне вторгнення, не вагаючись знову поїхала на війну.
 
– Починаючи з такого суто материнського бажання захистити дітей – своїх дітей, інших дітей, своїх учнів, своїх студентів. Коли бачиш усіх тих маленьких українців, які бігають на сході і дивляться великим очима повними сліз, виникає велике бажання захистити всіх дітей. Це таке, напевно, жіноче і материнське. Це те, що додає сміливості. Це те, що додає духу. Ну і, звичайно, розуміння того, що це навіть не війна за територію. Це війна за існування нашої нації. Усвідомлення цього дає можливість і дає силу переборювати страх,  наголошує Марія Чашка.
 
Марія Чашка розповідає, про славетний націоналістичний підрозділ «Карпатська січ» пропагандисти монтують страшні сюжети регулярно. І це дуже допомагало в боях. Як? – дивіться у відео.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.10.2023 soroka
Фанера: від виробництва до використання
Фанера - матеріал, який здавалося б звичайним. Однак, якщо заглибитись у його вивчення, стає очевидним,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.