«Мамо, я виграла машину»: історія 12-річної дівчинки з Тернопільщини, яка отримала BMW

Опубліковано в Історія тижня Автор  Мар'яна Креховець 25.03.2021

Наприкінці минулого тижня 12-річна Ніна Гурін з Заліщиків у розіграші відомої Instagram-блогерки Ірки Пістрюги виграла дорогу іномарку BMW X5.

Як отримувала вже свою машину, що відчувала і хто з родини зараз кермує елітним авто — дівчинка розповіла «Сороці».

Ніна зізнається, що хоч це і не перший розіграш для неї, здобути головний приз не сподівалася.

— Це був четвертий чи п’ятий розіграш, де я брала участь. В першу чергу, я робила це просто для інтересу. Такого аж особливого сподівання на подарунок не було. Я знала, що там участвують багато тисяч людей і сумнівалася, що можу виграти,  — розповідає Ніна.

 Про свою перемогу почула спочатку від подруги, і не могла повірити, каже школярка.

 — Я сиділа в неділю і робила домашнє завдання, тоді прочитала, що мені написала подруга: «Ніна, зайди в пряму трансляцію, ти виграла машину в Іри Пістрюги!  До тебе дзвонять». Я почала трохи переживати і відразу зайшла в Instagram. В запитах побачила, що до мене дзвонили 4 чи 5 разів, — пригадує Ніна. — Спочатку навіть не повірила. Знаєте, це були такі сильні емоції, що я навіть трошки розплакалася.

Про свою перемогу Ніна майже одразу розповіла мамі Ганні. Жінка каже, що про участь доньки в розіграші знала від початку.

 — Ніна вже вигравала раніше різні подарунки: підвіску, солодощі з Америки і Туреччини і косметику. Це не перша перемога за рахунком, але за масштабом — так. Вона мені розповідала, що бере участь в розіграші блогерки з Франківська, і, що є багато подарунків, в тому числі і машина. Ніна сказала: «От було би круто, якби я цього разу виграла машину!», і я кажу: «Коби би Бог поміг», — пригадує пані Ганна.

 Мама дівчинки розповідає, що її радісна звістка застала під час…похорону.

 — Так склалося, що ми з сином були на похороні. Тоді мені подзвонила сусідка і каже: «Ганнусю, дзвони до малої — вона виграла машину!».  В ту хвилину я не знала, що маю робити. Тоді подумала  «А може це правда?», — розповідає Ганна Гурін. Я набрала до Ніни, а вона: «Мамо я виграла машину! Дала твої координати, зараз до тебе буде Іра Пістрюга дзвонити». Звісно, я тоді переживала, бо хоч на дзвінок чекала, говорити не могла.

Ніниного тата Андрія Гуріна новина про виграш застала під час гри в футбол на місцевому стадіоні. Вже тоді його почали вітати з перемогою дочки.

З Ірою Пістрюгою Ганна Гурін зв’язалася ввечері, щоб обговорити, де сім’ї передадуть автівку.

Майже за тиждень, в п’ятницю, разом батьками Ніна зустрілася з блогеркою в Теребовлі.

— Коли ми їхали по машину, емоції мене просто переповнювали. Все-таки це дуже солідна іномарка. Коли я перший раз сіла за кермо, звичайно, що хвилювалася. Спочатку навіть здалося, що я маленька на фоні такої великої машини, але швидко до неї звикла. Колись хотілося б отримати права та знову сісти за цей руль, але вже як водій, — розповідає Ніна.

Зараз авто водить батько дівчинки Андрій Гурін.

 — Авто оформили на чоловіка, бо я за кермом не їжджу. Ми дуже раді, що так вийшло, хоча спочатку не вірилося, — розповідає пані Ганна. — Чоловік якось сказав, що не міг подумати, що в нас буде така машина. В нас є і інше авто — жигуль, як сів за кермо нової машини, йому довелося звикнути до інакшого управління. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.