З 8 по 11 травня у Києві проходив Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків.
Участь у змагання взяли понад 800 спортсменів із 20 областей України. Серед них – чортків’янин Сашко Байрак.
Про це повідомили у Чортківській міській раді.
Хлопець посів перше місце та здобув звання Чемпіона України.
Щирі вітання юному спортсмену та нових підкорених вершин!

