Понеділок, 11 травня 2026 13:15 Спорт

Спортсмен з Тернопільщини став чемпіоном України з рукопашного бою

Спортсмен з Тернопільщини став чемпіоном України з рукопашного бою

З 8 по 11 травня у Києві проходив Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків.

Участь у змагання взяли понад 800 спортсменів із 20 областей України. Серед них – чортків’янин Сашко Байрак.

Про це повідомили у Чортківській міській раді.

Хлопець посів перше місце та здобув звання Чемпіона України.

Щирі вітання юному спортсмену та нових підкорених вершин!

Back to Top