Понеділок, 11 травня 2026 11:37 Спорт

Юна спортсменка з Тернопільщини перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики

Юна спортсменка з Тернопільщини перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики

В  Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики «Фестиваль легкоатлетичного триборства» серед дітей 2013–2014 року народження.

Гідно представили Бучацьку ДЮСШ юні спортсмени, продемонструвавши високий рівень підготовки та справжній спортивний характер.

Про це повідомили у Бучацькій громаді.

Вероніка Навроцька стала переможницею у бігу на 60 метрів, здобула срібну нагороду у стрибках у довжину та бронзову — у стрибках у висоту. За сумою триборства Вероніка виборола ІІІ місце та виконала норматив дорослого спортивного розряду.

Відмінно виступив і Бачило Олег, який посів IV місце у триборстві, незважаючи на те, що змагався з учасниками на рік старшими за себе.

Back to Top