7-10 травня спортсмени Шумської ДЮСШ брали участь у всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO, який відбувся в м.Камʼянець-Подільський.
Тут змагалися біля 400 бійців з усіх регіонів України.
Як повідомили на сторінці місцевих новин, Шумські кікбоксери вибороли 4 золотих 1 срібну і 1 бронзову медалі.
Переможцями стали :
Мосійчук Максим, Довгалюк Єлизавета, Рудюк Лукʼян, СвередюкТетяна. Срібний призер -
Мосійчук Максим.
Бронзу виборов у важких поєдинках Бондарчук Назар. У віковій категорії сортсмена не було учасників, тому він змагався з бійцями, старшими на 4 роки. Та, не зважаючи на це, Назар зміг стати третім!

