Понеділок, 11 травня 2026 10:26 Спорт

Юні кікбоксери з Тернопільщини тріумфували на всеукраїнському турнірі

Юні кікбоксери з Тернопільщини тріумфували на всеукраїнському турнірі

7-10 травня спортсмени Шумської ДЮСШ брали участь у всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO, який відбувся в м.Камʼянець-Подільський.

Тут змагалися біля 400 бійців з усіх регіонів України.

Як повідомили на сторінці місцевих новин, Шумські кікбоксери вибороли 4 золотих  1 срібну і 1 бронзову медалі.

Переможцями стали :

Мосійчук Максим, Довгалюк Єлизавета, Рудюк Лукʼян, СвередюкТетяна. Срібний призер -

Мосійчук Максим.        

Бронзу виборов у важких поєдинках Бондарчук Назар. У віковій категорії сортсмена не було учасників, тому він змагався з бійцями, старшими на 4 роки. Та, не зважаючи на це, Назар зміг стати третім!

Back to Top