«Автомобілебудування в Україні можливе, однак для цього потрібно створити відповідні умови», – Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  23.06.2018
Днями у Верховній Раді зареєстрували два законопроекти, які покликані вирішити проблему «євроблях» в Україні, адже останнім часом це питання особливо наболіле.
 
Народний депутат від фракції БПП Ігор Побер вважає, що розвиток автомобілебудування можливий і в нашій державі. Завдяки цьому Українці перестануть возити з-за кордону «автобрухт».
 
–  Автомобільне виробництво в Україні можна розвинути. Наприклад, багато людей вважають, що Таїланд живе за рахунок туристичного бізнесу, але це не зовсім так. Лише 13 % валового прибутку Таїланду належить туризму, а основну частину становить автомобілебудування. Люди живуть за рахунок виробництва автівок. І в нас це можливо, однак для цього потрібно ухвалити відповідні закони. Наприклад, якщо привезти у відповідність розмитнення, то в Україні зникла б проблема «євроблях». Людям було б вигідно поїхати та привезти автомобіль належної якості, а не старий «брухт», який під час поїздки димить. По-друге, якби в Україні можна було б придбати вітчизняне авто належної якості та за нормальною ціною, то питання «євроблях» зникло б назавжди, – пояснив Ігор Побер. 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.08.2022 soroka
ФГ «ГАДЗ» презентувало продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів
Фермерське господарство «ГАДЗ» взяло участь у найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.