Володимир Швайка: «Підтримка нашого війська — обов’язок усіх людей доброї волі»

Опубліковано в Політика Автор  29.03.2018

Голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Володимир Швайка взяв участь в урочистостях із нагоди Дня Національної гвардії України.

Відбулися вони на території Тернопільської військової частини №3002 Нацгвардії України. Військовослужбовців другого стрілецького батальйону «Галицької» бригади привітали представники влади міста й області, духовенство і підприємці, котрі матеріально допомагають нацгвардійцям. Багато з них отримали грамоти, подяки й медалі від влади та командування.

— Сьогодні ми всі в неоплатному боргу перед тими людьми, котрі захищають східні кордони нашої країни, перед їхніми батьками, сім’ями, які вдома чекають героїв, — наголосив Володимир Дмитрович. — Тому вважаю, що матеріальна, моральна, молитовна підтримка нашого війська — перший обов’язок усіх людей доброї волі. Все, що ми нині можемо зробити для наших захисників — ніщо в порівнянні з тими жертвами, які ці хлопці віддають заради перемоги України у війні з Росією. 

Командир другого стрілецького батальйону «Галицької» бригади Нацгвардії України підполковник Дмитро Гуртовський подякував особовому складу за мужність, а владі й підприємцям — за підтримку.

— Володимир Дмитрович допомагає нам із початку війни запчастинами, будматеріалами, надає послуги технікою, — сказав Дмитро Гуртовський. — Подарував телевізор і фотоапарат. Допомагав будувати лазню для особового складу, встановив вікна в спальному приміщенні для строковиків, вікна і двері — в кімнаті для чергового батальйону. Його самоскиди і коток були залучені до ремонту плацу. Допомогу Володимира Дмитровича і ділом, і порадами у відбудові містечка нашого батальйону переоцінити важко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.