Михайло Головко вимагає зупинити постачання добрив із країни-агресора

Опубліковано в Політика Автор  14.02.2018

Народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко спільно з українськими виробниками добрив вимагають зупинити потік російської продукції обрив.

Попри санкції вітчизняний ринок буквально завалений товаром з країни-агресора. Через це українські заводи опинилися на межі закриття. Хто допомагає російським компаніям оминати заборони і чи можна ще виправити ситуацію - дивіться в наступному сюжеті.

У Мінекономрозвитку обговорили постачання хімдобрив з Росії на український ринок. Останнім часом російський монополіст - компанія «Єврохім» - своєю продукцією заполонила весь ринок добрив в Україні. І все - поза заборонами.

Українські виробники добрив вимагають зупинити привозити селітру з Росії, адже через це вони опинились на межі закриття. Постачання хімдобрив з країни-окупанта обговорили у Міністерстві економічного розвитку. Виявилось, що компанія «Єврохім» справді, незважаючи на заборони, заполонила український ринок своєю продукцією.

За словами народного депутата України, за останні два роки за незаконними схемами з митними кодами з Російської Федерації до України було завезено понад 500 тисяч тонн аміачної селітри, а це 50% від продукції, наявноїна українському ринку.

– Весь світ застосовує санкції до Росії, обмежує їх і змушує виконувати плани зі збереження цілісності та суверенітету України, повернути Крим, а наша влада замість того, щоб застосовувати санкції до Росії, навпаки сприяє їхньому бізнесу, – каже народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Українські виробники почали відстоювати власні інтереси у судах, але російська компанія «Єврохім» також подала позов проти Міністерства економрозвитку України.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.