Гідного кандидата у президенти від УКРОПу оберуть на праймеріз, – Тарас Батенко в Тернополі

Опубліковано в Політика Автор  14.02.2018
Для визначення найдостойнішого кандидата від партії УКРОП на посаду глави держави «Українське об’єднання патріотів» застосує нову процедуру – праймеріз.

Кандидати від «Українського об’єднання патріотів» не відбиратимуть одне в одного голоси на виборах президента, адже єдиного представника на посаду очільника країни буде обрано під час внутрішньопартійного голосування.

«Праймеріз полягає в тому, що попередньо будуть визначені кандидати від УКРОПу, які братимуть участь у виборах. Оскільки така система перегонів застосовується на виборах переважно в Сполучених Штатах та окремих країнах Європи, ми вирішили скористатися їхнім досвідом. Якщо, наприклад, у США змагання двох політичних партій відбуваються за 20 місяців до виборів, то в УКРОПі праймеріз розпочнеться з квітня – з часу агітації охочих кандидатів на посаду глави держави», – повідомив голова політради УКРОПу Тарас Батенко.

Він також додав, що у голосуванні під час праймеріз зможуть взяти участь не тільки члени УКРОПу, але й прихильники політсили. Голова політради також зауважив, що кандидатом у президенти від УКРОПу повинна стати людина, яка має значну підтримку громадян.

За словами Тараса Батенка, агітація в регіонах відбуватиметься до кінця літа. З вересня по грудень відбудеться голосування в обласних організаціях УКРОПу. Лише після цього єдиний кандидат у президенти від партії буде висунутий на черговому з’їзді партії.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.