«Історію повинні писати історики, а не політики», – Ігор Побер про «антибандерівський» закон у Польщі

Опубліковано в Політика Автор  14.02.2018

Днями Президент Польщі Анджей Дуда підписав внесені зміни до закону про Інститут національної пам’яті, що передбачає заборону так званої «бандерівської» ідеології.

Свою думку щодо цього у ефірі телеканалу «Прямий» висловив народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.

– Історія взаємин Польщі та України є дуже складною. Ми можемо багато претензій висловити полякам. Для мене, як для представника Західної України, ситуація доволі складна. Під час операції «Вісла» родину мого батька вивезли із Польщі. Вони швидко за півгодини зібрали усі найнеобхідніші речі та були змушені покинути домівку. А от мій дідусь був поляком. Я вважаю, що історію повинні писати історики, а не політики. На жаль, у нас все навпаки, – прокоментував Ігор Побер.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.