«Запобіжник для тих, хто думав допомогти ворогу»: Михайло Цимбалюк розповів, чому важливий закон про колаборантів

Опубліковано в Політика Автор  soroka 29.12.2022
У час війни парламентарями було ухвалено багато законопроєктів, які до цього лежали у «довгій шухляді» комітетів.

Про це розповів  народний депутат від «Батьківщини», Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк.

— Важливо те, що парламент не закривав свої сесійні засідання та збирався за першим покликом чи дорученням голови Верховної Ради або виконуючи доручення, які виникали під час війни. Було ухвалено багато законопроектів, які до цього лежали, як то кажуть, в «довгій шухляді» комітетів, — говорить Михайло Цимбалюк. — Зокрема Закон про колаборантів, який ще був зареєстрований у 2021 році. Саме цього року його ухвалили і дякуючи цьому наші правоохоронні органи могли виявляти осіб, які працювали чи працюють на ворога і їх притягують до відповідальності. Також цей закон став запобіжником для тих, хто думав над тим, щоб допомогти ворогу.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.