«Якби на нашій території не було окупантів, то можна було б дискутувати», – Михайло Цимбалюк  про кримінальну відповідальність для військовослужбовців

Опубліковано в Політика Автор  soroka 26.12.2022
Тривають дискусії довкола закону про кримінальну відповідальність для військових.
 
Свою думку щодо цього висловив народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк у ефірі каналу «Еспресо».
 
– Напередодні цей законопроект ухвалила Верховна Рада і він передбачає посилення кримінальної відповідальності для військових, зокрема, за самовільне залишення військової частини, місця служби чи поля бою, дезертирство, непокору і невиконання бойових наказів. Раніше цей законопроєкт підтримав і Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Я погоджуюсь з генералом Залужним, що якби в нас не воєнний стан, якби на нашій території не було окупантів, то тоді можна було б дискутувати,  зазначив Михайло Цимбалюк.  
 
Коли мова йде, про людські життя, то необхідно бути рішучими, наголосив політик.
 
– Зараз воєнний стан, і кожен день, годину наші військовослужбовці ризикують своїм життям. Через те дискусії тривали і в Комітеті з питань нацбезпеки і оборони, і також в сесійній залі, де був присутній начальник Генштабу, який чітко довів позицію вищого військового керівництва держави. Там є певні нюанси, але підкреслюю, коли мова йде про життя людей, то тут треба бути безкомпромісним,  підсумував Михайло Цимбалюк.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.09.2023 soroka
У Києві презентували нові шкільні укриття, облаштовані завдяки ініціативі Андрія Богданця та його колег
Укриття в трьох школах та дитячому садочку в Києві були відремонтовані та оснащені всім необхідним…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.