Михайло Цимбалюк: «Андрій Костін на посаді Генерального прокурора буде користуватися особистою довірою президента»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 26.07.2022
Новим Генеральним прокурором України може стати депутат від «Слуги народу», голова парламентського комітету з питань правової політики Андрій Костін.
 
Свою думку щодо цієї кандидатури висловив народний депутат Михайло Цимбалюк в ефірі каналу «Еспресо».
 
– Нардеп Андрій Костін на посаді генерального прокурора буде користуватися особистою довірою президента Володимира Зеленського. Костін є фаховим юристом, очолює комітет Ради з правової політики. Як на мене, він добросовісно ставиться до поставлених завдань та користується авторитетом серед правоохоронців та депутатів. Це виважена особистість і у разі ухвалення такого кадрового рішення – це б не було гірше, ніж раніше,  зазначив Михайло Цимбалюк.  
 
Також політик підкреслив, що не вважає Андрія Костіна підставною людиною заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова.
 
– Я не думаю, що Татаров настільки всесильний. Мені здається, що усі кадрові рішення, особливо такої ваги, ухвалює особисто президент Зеленський. Костін мені видається рівновіддаленим від усіх. Він користується повагою у оточенні президента і особисто Зеленського. Якщо буде ухвалене таке рішення – він буде користуватися особистою довірою президента. Відповідальність вся на президенті у цей непростий період,  підсумував Михайло Цимбалюк.  
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.