Михайло Цимбалюк: «Зміна керівників силових структур під час війни – вимушений крок»

Опубліковано в Політика Автор  soroka 25.07.2022
 
Рішення про зміну очільників СБУ та Генпрокуратури народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк вважає правильним.
 
Про це він заявив у ефірі каналу «Прямий».
 
– Цього тижня особливо активно у громадянському суспільстві обговорювалися кадрові питання у СБУ та Генпрокуратурі, мовляв саме у цих відомствах чи не найбільше колаборантів. Але маю наголосити на тому, що зрадників ще більше в органах МВС. Багато правоохоронців перейшли на бік країни-окупанта, або ж не повернулися з тимчасово окупованих територій нашої країни. Саме кадрова політика силових структур – це вимушений крок вищого керівництва країни. Рішення щодо цього правильні, оскільки в українців було дуже багато запитань щодо ефективності роботи як СБУ, так і Генпрокуратури,  зазначив Михайло Цимбалюк.
 
Глава держави, як і члени ради нацбезпеки і оборони України, знають значно більше, аніж українське суспільство про те, що відбувається сьогодні, підкреслив політик. На його думку, це пов’язано з тим, що вони мають можливість отримувати, аналізувати ту оперативну інформацію, яка існує стосовно працівників всіх силових структур
 
– Є багато зауважень. Про це говорив і президент, і народні депутати, і наші міжнародні партнери, що на сьогодні прокуратура працює не настільки якісно, як цього вимагає час і українське суспільство. У мене було зауваження щодо самої процедури. Варто зважати на воєнний стан, бо цей правовий режим дозволяє главі держави миттєві рішення, у тому числі кадрові. Але, думаю, все-таки було потрібно дотримуватися процедури. Дати можливість СБУ обґрунтувати свою позицію, пояснити причини і претензії в комітеті та в сесійній залі. Цього не відбулося. Якщо говорити про Генерального прокурора, то пані Венедіктова зробила спробу відзвітувати упродовж 4 хвилин, а потім покинула залу, – додав Михайло Цимбалюк.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.10.2023 soroka
Фанера: від виробництва до використання
Фанера - матеріал, який здавалося б звичайним. Однак, якщо заглибитись у його вивчення, стає очевидним,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.