Українцям подобається Арестович, але обиратимуть вони політсили Зеленського, Притули та Кличка

Опубліковано в Політика Автор  soroka 20.07.2022

Серед державних діячів українці найкраще ставляться до Володимира Зеленского, Віталія Кличка та Олексія Арестовича, а серед партій - до "Слуги народу", "УДАРу Віталія Кличка" та партії Притули. 

Про це свідчать результати соцопитування, яке проводилося американською компанією NDI за участі Київського міжнародного інституту соціології.

Серед політичних сил українці довіряють партії "Слуга народу" - 46%. На другому місці - політсила Сергія Притули з 32% довіри. На третьому місці рейтингу - партія "УДАР Віталія Кличка" з 31% підтримки.  

Опитування засвідчило, що президент Володимир Зеленський подобається 88% респондентів, Олексій Арестович – 65%. До Віталія Кличка позитивно ставляться 63% українців. 

Опитування проводилося методом телефонних інтерв’ю. Польові роботи виконував Київський міжнародний інститут соціології. Результати опитування репрезентативні для дорослого населення, яке зараз проживає в Україні та користується мобільними телефонами.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.10.2023 soroka
Фанера: від виробництва до використання
Фанера - матеріал, який здавалося б звичайним. Однак, якщо заглибитись у його вивчення, стає очевидним,…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.